0312 378 20 10 - 0531 797 60 77 

Asansörlü Şehiriçi Şehirler Arası Nakliyat 

 Profesyonel Kurumsal Sigortalı Taşımacılık

Ankara Eşya Depolama

ANKARA EŞYA DEPOLAMA

Ankara Nakliyat Ankara'da evden eve, ofisten ofise depolama hizmeti vermektedir. Eşya depolama hizmeti, günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız ile son derece modern depolar inşa ederek sizlere bu sektörde hizmet vermek istiyoruz. İster korumak istediğiniz , isterseniz saklamak istediğiniz malzemeleriniz olsun bizim için fark etmez.Bu sektörde en iyi firma olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz.

 

Ankara Eşya DepolamaDepolama avantajları ve depolama sigortası ile yılların bize sağladığı tecrübemiz ve uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için özel tasarlanmış depolarımızda en kaliteli malzemeler ile korunmaktadır.

Sizler iletişim numaralarımız dan bizlere ulaştıktan sonra uzman elemanlarımız eşyalarınız bulunduğu yere gelerek ücretsiz ekspertiz yapıp ve onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirecekler. Eğer Bizlerle çalışmak isterseniz malzemelerin türlerine veya değerlerine göre değerlendirilip paketlenecekler ve özel yaşıma sistemlerimiz ile depolarımıza ulaştırılacaklar. Son derece modern olan depolarımız da depolanacaktır.Bizle çalıştıktan sonra huzurlu bir şekilde onların taşınacağı zamana kadar bekleyebilirsiniz.